2017 yılında   Kayseri’de 4000m2 alanda %100 Organik Katı ve Sıvı Solucan Gübresi üretimi için yola çıktık. Kurumsal bir firma olan Soft Organik Solucan Gübresi modern teknolojiyi de kullanarak Bölgenin en büyük ve kapsamlı Solucan Gübresi Üretim Tesisini Kurduk. ORGANİK SERTİFİKA (CERES sertifikasyon şirketi) ve diğer Bakanlıktan Yasal  ÜRETİM İZNİ, TEŞCİL ve LİSANSLAMAYIDA yaptık.

AR-GE çalışmalarınada önem vermekteyiz, Güçlü teknik kadromuz ile yenilikçi, dinamik, verimli, güvenilir bir takım ruhu anlayışında; kalite, zamanındalık ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden taviz vermeden dünya standartlarına uygun olarak ekonomik fiyatlarla ve mümkün olduğunca çok istihdam yaratarak çevremize hizmet sunmaktayız.

Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik, müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki beklentilerini karşılayacak biçimde, tüm çalışanlarımızın aktif görev aldığı bir takım ruhu ile teknolojik gelişmelere göre kendimizi yeniliyor; siz değerli müşterilerimiz ve bölgemizin gelişimi için durmaksızın çalışıyoruz.

Kırmızı Kaliforniya Solucan Gübresi Üretimi ile Türk Tarımında toprağın yeniden dirilişi için siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.